dobrodošli pri nas …

Vpis v krajši program v Vrtec Andersen

Spoštovani starši,

Vrtec Andersen vabi vse otroke, ki bodo 1. 9. 2024 vstopili v prvi razred osnovne šole, da se vključijo v brezplačen krajši program. V program se lahko vključijo tudi otroci z odloženim šolanjem, ki še ne obiskujejo vrtca. Program bo potekal v enoti Marjetica, Bitenčeva 4, v popoldanskem času. Vpišejo se lahko otroci s celotnega območja Ljubljane. Za vpis v krajši program izpolnite vlogo, ki je v priponki tega sporočila ter jo posredujte v Vrtec Andersen.

Več informacij si lahko preberete v priponki ali se obrnete na svetovalno delavko vrtca Nadjo Beguš, ki je dosegljiva na elektronski pošti nadja.begus@vrtecandersen.si ali na telefonski številki 01-583-8218.

Vrtec-Andersen-Vabilo-za-vpis-KRAJSI-PROGRAM-2024.pdf

VLOGA-ZA-VPIS-OTROKA-V-KRAJSI-PROGRAM-VRTCA.pdf

Accessibility