dobrodošli pri nas …

Čistilna akcija 29. 4. 2020

 

Zaposleni Vrtca Vrhovci smo se 29. 4. 2020 na pobudo gospoda župana Zorana Jankovića pridružili tradicionalni  čistilni akciji Za lepšo Ljubljano.  S akcija smo želeli poudariti pomen čistega okolja tudi v času epidemije.

Zaposleni smo se zbrali  v enotah Vrtca Vrhovci. Zadolžene osebe so razdelile rokavice, maske ter podale navodila druženja in dela. Odločili smo se, da počistimo okolico zgradbe vrtca, otroško igrišče in delno poti, kjer se običajno sprehajajo z otroci. Ker je bil dan deževen, smo se lotili tudi čiščenja in pranja igrač.

Zahvaljujem se vsem sodelavcem, ki ste se danes, kljub epidemiji in slabemu vremenu  udeležili čistilne akcije.

                                                                              Marta Korotaj, ravnateljica

 

 

Accessibility