dobrodošli pri nas …

SODELOVANJE V NAGRADNI IGRI

SPOŠTOVANI! Hvala vsem za glasovanje.

Otroci iz enote Rožnik so se odločili, da bodo sodelovali v nagradni igri Male roke za veliko kopalnico radia Aktual in podjetja Tapro. Glavna nagrada je obnova sanitarnih prostorov v vrtcu. Deklica Sonja iz skupine hobotnice je narisala res lepo risbico s samorogom, vsi otroci pa vsak dan z veseljem spremljajo število glasov. 

Za zmago potrebujejo pomoč vseh. Zmaga risbica, ki bo zbrala največ glasov. Glasovanje bo potekalo do 31. 3. 2023 do 13 ure. Glasuje se lahko vsak dan iz različnih naprav in iz različnih brskalnikov. 

Glasuje se tako, da obiščete spletno stran https://radioaktual.si/maleroke ali v brskalnik napišete Male roke za veliko kopalnico. Na spletni strani najprej kliknete na gumb Poglej izvirnost ostalih in nato poiščete sliko s samorogom in kliknete na roko, ki je v desnem kotu slike. Nato se izpiše beseda hvala. K glasovanju lahko preko družabnih omrežij povabite tudi svoje sledilce in prijatelje.

Najlepša hvala vsem 

Accessibility